Інвестиційний консалтинг

 ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ пропонує корпоративному бізнесу і приватним особам реалізувати свій інвестиційний потенціал та в політичних і економічних умовах сучасної України максимально вигідно розмістити активи або на найбільш привабливих умовах залучити капітал, необхідний для старту та розвитку інвестиційних проектів.

Сповідуючи індивідуальний підхід до потреб клієнта, ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ вважає своїм основним завданням надати експертну оцінку інвестиційному проекту з точки зору його ефективності, інвестиційної привабливості, доцільності реалізації, а також позитивного балансу між бажаннями та можливостями клієнта.

детальніше

Друк E-mail

Фінансове супроводження господарської діяльності

В сучасній Україні в умовах перманентних змін законодавства та правил діяльності корпоративного бізнесу фінансове супроводження господарської діяльності компаній всіх форм власності стає невід'ємною частиною побудови цивілізованих суспільно-економічних стосунків між суб’єктами господарювання на вітчизняному ринку.

Персонал ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ, вивчивши індивідуальні унікальні потреби клієнта, розробить та допоможе впровадити максимально ефективні у кожному конкретному випадку цивілізовані способи ведення господарської діяльності.

детальніше

Друк E-mail

Галузь банківских послуг

Сьогодні банківська система України перенасичена пропозиціями для приватних клієнтів, які складно швидко і ефективно оцінити без спеціальних знань та без наявності вільного часу, щоб здійснити ґрунтовний моніторинг та обрати з-поміж аналогічних банківських продуктів кращий.

ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ пропонує клієнтам-фізичним особам формат стосунків, який ґрунтується на персональному фінансовому плануванні та бюджетуванні.
Володіючи необхідними професійними знаннями банківських продуктів та послуг, ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ має можливість, вислухавши побажання клієнта, надати фахову консультацію та запропонувати найбільш оптимальне рішення з таких питань:

детальніше

Друк E-mail