Команда

Микола Короленко

Засновник

Народився у 1980 році в м. Києві.

Закінчив економічний факультет Київського Національного університету ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю «Економічна кібернетика».

Професійну діяльність у банківській галузі розпочав у 2001 році з посади економіста, а вже, починаючи з 2003 року, займав керівні посади. З 2008 року займався стратегічним розвитком страхових компаній. У 2010 році створив компанію ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ, яку очолює і сьогодні.

Винахідник та власник патентів на корисні моделі:
№ 76349 від 25.12.2012 «Система обробки даних при наданні послуг»
№ 83293 від 27.08.2013 «Система управління кредитною заборгованістю»
№ 105316 10.03.2016 «Спосіб фіксації об'єкта для встановлення його дійсності»

Винахідник та власник патенту на винахід:
№ 115690 від 11.12.2017 «Спосіб фіксації об'єкта для встановлення його дійсності»

Власник авторського права на науковий твір «Культура фінансових стосунків» (Свідоцтво про реєстрацію авторського права від 02.04.2015 № 59136)

Власник сертифікатів:

«Маючи вже солідний досвід роботи у фінансовому секторі України, я дійшов висновку, що переважна більшість банків, страхових компаній та інших фінансових установ досі не цінують клієнтів належним чином, працюють з ними ситуативно і короткостроково, не вибудовуючи системних довготривалих взаємовигідних стосунків. Саме для того, щоб зламати вкорінену традицію такої невибагливої клієнтської політики, мною було розроблено низку продуктів для фінансових організацій, призначених як для залучення на обслуговування нових клієнтів, так і для вирішення питань проблемної заборгованості. Їх використання дозволяє зберегти тривалі взаємовигідні партнерські стосунки, що і є запорукою розвитку стабільного фінансового ринку.

Моя мета зробити фінансовий ринок цивілізованим, надійним і, перш за все, прозорим, що дуже важливо для економіки України».

Микола Короленко                                                               

Завістовська Наталія 

Виконавчий директор

Штефан Олена

Бухгалтер

Друк E-mail

Про нас

ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ - це українська компанія, метою якої є підвищення якості надання фінансових послуг у нашій країні. Нашим завданням є створення нового формату фінансових стосунків, які виникають між учасниками ринку фінансових послуг в процесі вирішення суперечливих, складних та неоднозначних питань.

Першочерговим для нас є максимальне задоволення потреб клієнта та індивідуальний підхід до пошуку оптимальних шляхів розв’язання проблем у кожній конкретній ситуації, оскільки лише такий підхід гарантує, що фінансова установа, виробник або продавець отримає максимальний прибуток.

Досвід компанії дозволяє не лише брати під свій контроль вирішення питань, але й створювати нові фінансові інструменти, які б убезпечували клієнтів від виникнення подібних ситуацій у майбутньому. В Україні дуже повільно, проте все ж нарешті з’являється розуміння, що спекуляція перевагою однієї сторони над іншою неминуче призведе до програшу обох сторін.

Ми допомагаємо здійснювати оптимальні, зважені кроки з урахуванням всіх можливих ризиків.

Друк E-mail