Щодо труднощів звернення стягнення на корпоративні права боржника

10.04.2018

Стаття заступника директора з юридичних питань ТОВ «Інвест Кредит Капітал» Павла Кириченка "Проблемні питання звернення стягнення на корпоративні права боржника".

детальніше

Друк E-mail

Вітчизняний фінансовий ринок вітає початок публічного обговорення проекту Закону України "Про діяльність з управління заборгованістю"

21.11.2017

Фінансовий ринок України вже давно очікував змін у царині правового регулювання роботи з проблемними активами.

детальніше

Друк E-mail

Експерт ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ про списання боргів кримчан

21.07.2017

Коментар заступника директора з правових питань ТОВ «ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ» Павла Кириченка агентству QHA щодо схваленого російською Держдумою закону, який передбачає можливість кримської окупаційної влади списувати заборгованість кримчан перед українськими банками.

детальніше

Друк E-mail

ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ успішно пройшов перевірку НБУ

01.09.2016

Відповідно до Зведеного плану перевірок на 2016 рік діяльності управителів непроданих активів ліквідованих банків Національним банком України наприкінці серпня 2016 року було здійснено перевірку діяльності  ТОВ «ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ», якому у лютому 2015 року згідно з  рішенням Національного банку України  було передано в управління непродані активи ліквідованого  ПАТ «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ВОЛОДИМИРСЬКИЙ».

детальніше

Друк E-mail

На фінансовому ринку України розпочав діяльність Центр фінансової медіації

22.04.2016

20.01.2016 за всебічного сприяння та у партнерстві з Українським центром медіації було реалізовано ідею та стратегічне бачення ТОВ «ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ» і створено Центр фінансової медіації.

детальніше

Друк E-mail

ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ став членом Київської торгово-промислової палати

25.02.2016

25 лютого на засіданні Президії Київської торгово-промислової палати директору ТОВ «ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ» Миколі Короленку було вручено Реєстраційне свідоцтво та Членський квиток палати.

детальніше

Друк E-mail

Про зміну реквізитів накопичувальних рахунків ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ, відкритих у Національному банку України

01.02.2016

ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ, як управитель непроданими активами ПАТ «КБ «ВОЛОДИМИРСЬКИЙ» та ПАТ «ІННОВАЦІЙНО-ПРОМИСЛОВИЙ БАНК», процедуру ліквідації яких було офіційно завершено, інформує боржників, що на виконання вимог постанови Правління Національного банку України від 22.06.2015 № 405 «Про роботу Національного банку України за єдиним

детальніше

Друк E-mail

DOMA - новий інвестиційний проект ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ

01.02.2016

8 грудня 2015 на українському будівельному ринку з’явилася Компанія DOMA - новий інвестиційний проект ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ.

детальніше

Друк E-mail

ТОВ «ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ» завершив процес очищення кредитного портфеля Кредитної спілки «Гарант» від токсичних активів

21.01.2016

ТОВ «ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ» завершив процес очищення кредитного портфеля Кредитної спілки «Гарант» від токсичних активів, роботу з якими було розпочато після укладення 15 вересня 2015 року з фінансовою установою договору про передавання в управління проблемних активів на суму близько 1,3 млн. гривень.

детальніше

Друк E-mail

Фінансова медіація – прибуток та нові можливості для банку

17.11.2015

17 листопада 2015 Київською торгово-промисловою палатою (КТПП) спільно з Незалежною асоціацією банків України (НАБУ), за підтримки Німецько-українського партнерського проекту у сфері бізнесу та за всебічного сприяння Українського Центру медіації (УЦМ) було організовано круглий стіл на тему «Практичні питання застосування медіації в кредитно-фінансовій сфері України».

детальніше

Друк E-mail