Команда

Микола Короленко

Засновник

Народився у 1980 році в м. Києві.

Закінчив економічний факультет Київського Національного університету ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю «Економічна кібернетика».

Професійну діяльність у банківській галузі розпочав у 2001 році з посади економіста, а вже, починаючи з 2003 року, займав керівні посади. З 2008 року займався стратегічним розвитком страхових компаній. У 2010 році створив компанію ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ, яку очолює і сьогодні.

Винахідник та власник патентів на корисні моделі:

Власник авторського права на науковий твір «Культура фінансових стосунків» (Свідоцтво про реєстрацію авторського права від 02.04.2015 № 59136)

Власник сертифікатів:

«Маючи вже солідний досвід роботи у фінансовому секторі України, я дійшов висновку, що переважна більшість банків, страхових компаній та інших фінансових установ досі не цінують клієнтів належним чином, працюють з ними ситуативно і короткостроково, не вибудовуючи системних довготривалих взаємовигідних стосунків. Саме для того, щоб зламати вкорінену традицію такої невибагливої клієнтської політики, мною було розроблено низку продуктів для фінансових організацій, призначених як для залучення на обслуговування нових клієнтів, так і для вирішення питань проблемної заборгованості. Їх використання дозволяє зберегти тривалі взаємовигідні партнерські стосунки, що і є запорукою розвитку стабільного фінансового ринку.

Моя мета зробити фінансовий ринок цивілізованим, надійним і, перш за все, прозорим, що дуже важливо для економіки України».

Микола Короленко                                                               

Завістовська Наталія 

Виконавчий директор

Кириченко Павло

Заступник генерального директора з правових питань

Штефан Олена

Бухгалтер

Друк