Осінній зліт небайдужих

13.11.2015

12-13 листопада 2015 відбулася Друга всеукраїнська КАЙДЗЕН-конференція «Ощадливе виробництво – відкриваємо нові горизонти», яка була присвячена питанням управління компаніями у кризовий період. Конференцію було організовано КАЙДЗЕН Клубом в Україні за підтримки Посольства Японії в Україні та Японського агентства міжнародного співробітництва.

Родзинкою конференції були доповіді  вітчизняних практиків: власників бізнесів, керівників виробничих підприємств, банків, фінансових компаній, директорів по персоналу, спеціалістів з якості. І хоча у одному залі зібралися представники найрізноманітніших галузей, проте всіх їх об’єднувала спільна риса – небайдужість. Ці люди, не зважаючи на скрутний кризовий час, не лише не втратили запалу, а навпаки, демонструють завзятість та ентузіазм, навчаючись, переймаючи позитивний досвід колег, насичуючись новими ідеями розвитку бізнесу. Всі вони розуміють, що добре, по-господарському побудований човен витримає будь-який шторм, особливо якщо ним керує хороший капітан, а його команда професійна, добре навчена та об’єднана спільною метою.

Впровадження філософії КАЙДЗЕН, яка фокусується на безперервному вдосконаленні всіх аспектів життя організації, - це проект довгостроковий. Щоденні планомірні невеличкі кроки з удосконалення бізнес-процесів, покращення загальної атмосфери, яка панує у трудовому колективі, особистісного зростання працівників, - все це кожного дня зміцнює підприємство, робить його монолітним та невразливим до криз, які час від часу струшують суспільство, все це те, що цікавить справді небайдужих керівників цих організацій.

Директор члена КАЙДЗЕН Клубу в Україні ТОВ «ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ», який також брав участь у Другій всеукраїнській КАЙДЗЕН-конференції «Ощадливе виробництво – відкриваємо нові горизонти», ділячись отриманими враженнями, зазначив: «Цікаво було спостерігати як керівники топ-рівня, не зважаючи на статус першої особи на власному підприємстві, не соромлячись виглядати несолідно, задавали найрізноманітніші питання лекторам і перетворювали теоретичну частину на жваву дискусію, де знайшлося місце і гумору, і сильним емоціям, і суперечкам, і відкриттям. Прекрасно організовані були також і ділові ігри та практичні кейси, де керівники виробничих підприємств мали можливість відчути себе працівниками сфери послуг, і навпаки. Саме надання можливості виробнику товарів та послуг подивитися на них очима своїх споживачів дає можливість розширити світогляд та зробити продукцію більш якісною і конкурентоспроможною. Крім того, усвідомлення того, що ти перебуваєш у колі людей небайдужих, які щиро бажають змінитися на краще самі та змінити на краще країну, вселяє надію в добре майбутнє, особливо якщо врахувати, що таких небайдужих людей з року в рік стає все більше».

K2 1 

Тэги: #‎ІНВЕСТКРЕДИТКАПІТАЛ‬, ‪#‎ИНВЕСТКРЕДИТКАПИТАЛ‬, ‪#‎INVESTCREDITCAPITAL‬

Друк E-mail