На фінансовому ринку України розпочав діяльність Центр фінансової медіації

Центр фінансової медіації

22.04.2016

20.01.2016 за всебічного сприяння та у партнерстві з Українським центром медіації було реалізовано ідею та стратегічне бачення ТОВ «ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ» і створено Центр фінансової медіації.

Коментуючи цю подію, керівник Українського центру медіації при Києво-Могилянській бізнес-школі Галина Єрьоменко зазначила: «Вітчизняний фінансовий ринок перебуває у стані глибокої кризи, продукуючи час від часу непримиренні конфлікти між його учасниками, наслідком яких часто є руйнування бізнесу, втрата ділової репутації, погіршення якості клієнтського портфелю та збільшення кількості токсичних активів фінансових установ. Цей ринок потребує нових нестандартних підходів до залагодження такого роду конфліктних ситуацій без доведення справи до точки неповернення.
Задля вирішення цього завдання і було створено Центр фінансової медіації. Його команда - це професійні посередники, фахівці, сертифіковані за програмою «Бізнес-медіатор» Wirtschaftsmediator/in (IHK) (Український Центр Медіації / Академія промислово-торгової палати Мюнхена і Верхньої Баварії), які добре розуміють природу конфлікту.
Я переконана, що з появою Центру фінансової медіації на українському фінансовому ринку з’явилась компанія, основною метою якої є формування в країні майданчика для цивілізованого спілкування конфліктуючих сторін у фінансовій сфері та вирішення суперечливих ситуацій за допомогою фінансової медіації».
А директор Центру фінансової медіації Микола Короленко, який став ідейним натхненником створення спеціалізованої компанії, основною задачею якої визначено діяльність саме на фінансовому ринку, зазначив: «Це особливо актуально сьогодні, коли країна перебуває у фінансовій кризі. Все частіше ми спостерігаємо ситуацію конфлікту, коли клієнти фінансових установ вступають у судовий процес, відстоюючи власну позицію у спорі, а фінансова установа, в свою чергу, відстоює прямо протилежну точку зору. Проте обидві сторони, займаючи непримиренні позиції, часто забувають про те, що у більшості випадків конфлікт стався не з їхньої вини, найчастіше його спричинили більш глобальні причини, такі як, наприклад, всеосяжна фінансова криза, на яку жодна зі сторін не має впливу. У такому випадку необхідне розуміння обох сторін, що ті час та фінанси, які кидаються на судову тяганину, краще використати більш розумно, наприклад, спрямувати на спільний заробіток та досягнення прибутку, що дасть можливість компенсувати втрати від пережитого  конфлікту.
Ось саме у такій ситуації Центр фінансової медіації пропонує конфліктуючим сторонам допомогу у добровільному знаходженні взаємовигідного рішення без ескалації конфлікту та витрат на судове та виконавче провадження. Успішна фінансова медіація не просто примирює конфліктуючі сторони, вона допомагає клієнту зберегти позитивну фінансову історію, а фінансовій установі - зберегти клієнта, на залучення якого вже було витрачено чималі кошти, який приносив дохід та який у підсумку рекомендуватиме цю фінансову установу іншим, а ще ніхто не придумав більш ефективний інструмент залучення нових клієнтів, ніж рекомендації».

Тэги: ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ, ЦЕНТР ФІНАНСОВОЇ МЕДІАЦІЇ

Друк